img

Kwiaty z pięknej Holandii

Holandia rajem kwiatowym

Nie bez powodu mówi się, że Holandia to kraj tulipanów. To właśnie w tym kraju hoduje się ich najwięcej i będzie najwięcej odmian, które znane są na całym świecie. Holandia to dla miłośników przyrody i kwiatów prawdziwy raj. Jeśli ktoś jest miłośnikiem hodowli kwiatów ciętych oczywiście musi się tam pojawić. To tam każdego roku obchodzić się będzie hucznie święto kwiatów. To w tych dniach na holenderskich ulicach pojawiają się kwiatowe parady, powozy, które udekorowane są wieloma różnymi kwiatami.

Dużą przyjemnością dla miłośników przyrody będzie z pewnością zwiedzenie parku Keukenhof. Jest to taki teren, który rzeczywiście może zachwycić, ponieważ mamy tam 7 milionów kwiatów, które są każdemu zaprezentowane w pełni swojego rozkwitu. Ręcznie sadzone przez ogrodników z całego kraju, dla których wielką chwałą będzie zaprezentowanie się w ogrodzie Keukenhof.

Pachnące kwiate

Najpiękniejsze - kwiaty z Holandii

Kwiaty hodowane w Holandii to nie tylko produkty miłe dla oka i pachnące okazy do podziwiania ale to przede wszystkim zyskowny biznes. Na rozsławione odmiany jest tak naprawdę ogromny popyt. Tylko w naszym kraju znajdziemy już sporą liczbę importerów tulipanów, jak wiadomo kwiaty z Holandii to prawdziwy prestiż i uznanie dla odbiorcy, ponieważ to jak zawsze największa jakość.

Import kwiatów z Holandii

Importerzy między innymi z Polski pozyskują kwiaty na giełdach kwiatowych, których w Holandii jest ich niezliczona ilość. Na stałe wkomponowały się one już w wizerunek miast na terenie całej Holandii. To właśnie w tym kraju znajdzie się również największa na świecie giełda kwiatowa, która zajmuje teren, który ma powierzchnię 75 boisk piłkarskich. jeśli ktoś chce znaleźć dla siebie doskonałe kwiaty, chce ich sprowadzać powinien zainteresować się właśnie tym co mają do zaoferowania giełdy na terenie Holandii, których oferta jest rzeczywiście najlepsza na świecie.

Katarzyna Orkisz

Redakcja bristolclub.pl

Zobacz również